Огляд третього туру літнього чемпіонату Сум з футзалу

В цілому весь третій тур літнього чемпіонату Сум з футзалу пройшов гранично передбачувано, принісши всім лідерами чергові три очки.

Відкривали ігровий тиждень International і Технологія. Це була одна з нечисленних ігор за участю Інтера, коли склад у суперників по чисельності був навіть меншим. Однак, технологи вирішили взяти не кількістю а якістю, підійшовши до гри дуже відповідально, швидко зробивши ігровий зачепив, спокійно здобувши три очки. У такому випадку говорять, доклали стільки зусиль, скільки було потрібно для досягнення результату. Забивали, в принципі, все, хто хотів, а особливо відзначимо Олексія Нагорного, який відіграв всю гру польовим гравцем – на його рахунку 4 м’ячі.

У вівторок, в групі Б ми очікували, як мінімум побачити бойове протистояння між КомпСервіс і Lex VSK – Сумбуд. Підсумковий рахунок 3-12 трохи розчарував. Різниця майже в 10 голів явно не відображає різницю в класі команд, але в футболі таке іноді трапляється. У другій же грі Forza не повірила в своє щастя в грі проти Сервіс Люкс. Перевізники недооцінили суперника, за що ледь не поплатилися. Бабичу і Ко зібрано почали гру, повели 2-0, але в другому таймі не зуміли втримати перевагу. З 32-ї по 40-у хвилину команда примудрилася за 8 хвилин пропустити 5 голів і гра була зроблена.

А вже в п’ятницю за тим же сценарієм розвивалася гра між Тріумфом-Сигма і Ощадбанком. До 40-ї хвилини була рівна гра, з переходом переваги від однієї команда до іншої, а на табло відображалися 2-2. Але Тріумфу банально не вистачило сил на рівних протистояти більш досвідченим банкіром. За останні 10 хвилин «ощадовци» забили 5 голів, таким чином поклавши в свою скарбничку чергові три очки, продовживши лідирувати в групі Б.
А ось в групі А продовжує приємно дивувати Арсенал. Так, команда набрала поки що тільки три очки в трьох матчах, проте в останній грі проти лідера групи А, команди Динамо була за крок від нічиї. Тут навпаки, динамівці впевнено повели, але рано повірили в успіх. Каноніри змогли ліквідувати відрив у два м’ячі, провівши майже всю гру м’яч в м’яч, але досвід в підсумку узяв своє – 5-4 на користь підопічних Коваленко, які як і раніше на вершині своєї групи. Ну і на останок Sagacitas обіграв Олімпік (Недригайлів). Останні провели досить гідний матч, не поступаючись ні в чому супернику, але провалили другу половину першого тайму, коли пропустили 5 м’ячів, відповівши лише одним. В результаті недригайлівців поки без очок, а Sagacitas вже третій, впевнено поглядаючи в бік плей-офф.